2012 yılının masa ve sandalye modelleri

Masa ve sandalyeler evlerde çok önemlidir. Masa ve sandalyeler sayesinde, yemek yerken tüm aile bir araya gelir veya dostlarla keyifli sohbetler yapılır. Salonlara ve mutfaklara masa ve sandalye seçimi yapmak biraz da tarzınız ile alakalıdır.

2012 yılında, modern mobilyalar ön planda olduğundan, genelde salonlarda büyük ve düz hatları olan masa sandalye seçimleri görülmektedir. Özellikle, bu yılın modası olan metal ayaklı sandalyeler ve yuvarlak masalar sıklıkla kullanılmaktadır. Bir salona masa ve sandalye seçimi yapacaksanız, ilk dikkat edeceğiniz olgu evin tarzıdır. Eğer klasik bir mobilya anlayışınız varsa, ahşap masa ve sandalye seçebilirsiniz. Klasik ve moderni bir arada kullanmak istiyorsanız, ahşap ve metal karışımı bir takım da kullanabilirsiniz.  İsterseniz masayı ahşap, sandalyeleri deri, ferforje veya plastik dahi kullanarak, farklı ambiyans ve dekorasyon tarzlarını yakalayabilirsiniz. Klasik bir tarzınız varsa büfe, gümüşlük ve masa sandalyelerini takım halinde kullanabilirsiniz. Evinizde avangart ve elit bir etki yaratmak istiyorsanız, dömiklasik bir yemek takımı da seçebilirsiniz. Ama dikkat edilecek önemli konu, seçtiğiniz takımı duvar renklerinden, aksesuarlara kadar tüm olgular ile bir düzen içinde kullanmaktır. İyi bir tasarım ve şık bir etki için, 2012 yılının modası olan düz hatlı ve deri kaplı sandalyeleri çok beğenilmektedir. Bu sene, özellikle iç mimarlar tarafından çok kullanılan bu tarz, evlere biraz da retro hava vermektedir. Çok klasik bir evde bile rastlayabileceğiniz bu stil ile bütünlük ve rahatlık hissi salonlara verilebilmektedir.

Sandalye ve masalarda seçim yaparken, ev tarzınızın tamamen dışında cesur hareket ederek, rahatlık ve tarzı yakalayabilirsiniz. Veya klasik bir anlayış çerçevesinde mobilya seçimi yapabilirsiniz. Her iki türde de önemli olan, sizi rahat ettirecek ve mutlu edecek tarzı yakalamaktır.

2012 yılının masa ve sandalye modelleri adlı resim galerisi

Facebookta Paylaş tweet-it

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Dekorasyonun ritmini yakalamanın önemini biliyor ve sizinle paylaşıyoruz. Bu günden itibaren, dekorasyon konusunda her detayı paylaşarak,sizin iç ritminizi yakalamaya çalışacağız

Yorumlar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>