Fuşya renk ile dekorasyon

Fuşya, kadınsı ve feminen bir renktir. Fuşya renk evlerde muzip ve canlı bir dekorasyon tarzı yaratmanıza yardımcı olur. Her şeyin fazlasının zarar verdiği gibi, fuşyanın fazlası negatif bir etki yaratmaktadır. Bu nedenle ufak ayrıntılarda ve aksesuarlarda kullanmak size etkileyici bir tarz yaratacaktır.

Fuşya hafif mora çalan , pembenin parlak bir tonudur. Fuşya ile dekorasyon uygulaması yaparken, beyaz, siyah, yeşil, sarı ve turkuaz gibi tonlar ile kombinlemek etkiyi arttıracaktır. Bu ton, nötr tonlarla uygulanan dekorasyon uygulamalarında, harika bir tarzda yaratmaktadır. Krem, gri, pastel toprak tonları ile de kullanılabilir. Nötr tonlardaki duvarların olduğu odalarda, krem renkli koltuklar üstünde fuşya yastılar kullanılabilir, fuşya obje ve aksesuarlar ile birleşebilir.  Fuşya renk olarak kadınsı olduğundan kuşkusuz en fazla yakışacağı alan yatak odalarıdır. Yatak odalarında perdelerde, nevresim takımlarında, yatak örtülerinde veya halılarda kullanılabilir. Fakat geniş duvarları bu renge boyamak iyi bir uygulama olmamaktadır. Fuşya, belirli tonlar içinde kararında uygulanırsa etkileyici havasını verecektir. Diğer türlü mekanı ve alanı boğacaktır. Bu da sizi rahatsız edecek ve yoracaktır. Dekorasyonda etki yaratmak ve heyecanlı bir eviniz olsun istiyorsanız, berjer koltuk kaplamalarını fuşya desenli kullanabilirsiniz. Ayrıca, tablolarda, kumaşlarda, perde desenlerinde tercih edilebilir. Bu uygulamalar bazı evlere yakışmayabilir bu nedenle ufak aksesuarlar ile başlayıp, ilerde daha fazlasını kullanabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki, fuşya her tip dekorasyonda göz alıcı bir etki yaratmaktadır.

Dekorasyon uygulaması yaparken mutlaka kullanılması gereken bir renk olan fuşya, her zaman etkileyici bir atmosfer yaratır. Daha seksi ve sıcak atmosferler ve evinizde daima canlılık istiyorsanız mutlaka kullanın.

Facebookta Paylaş tweet-it

Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Dekorasyonun ritmini yakalamanın önemini biliyor ve sizinle paylaşıyoruz. Bu günden itibaren, dekorasyon konusunda her detayı paylaşarak,sizin iç ritminizi yakalamaya çalışacağız

Yorumlar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>